מדבקות ושלטי פנים לעיצוב משרדים ועסקים

שלטים לחדרים

כל סוגי שלטים - מיוצר על גבי אלומיניום, שילוט מבנים, פרספקס, חיתוך אותיות. כל שלטי חדרים, שלטי משרד, שלטים לדלת, שלטים מתכת, שילוט חוץ, שילוט קמור, שלטים לדלת משרד, שלטים לחדרים,, שילוט פנים למשרדים, שלטים למשרדי עורכי דין, שילוט על גבי דלתות, שילוט חדר ישיבות, 

שלטי הכוונה

שילוט פנים וחוץ לצרכי הכוונה

לסייע לציבור הלקוחות והנהגים לנווט את דרכם במהירות,  בבטחה ובנוחות.

מיוצר מפי.וי.סי, זכוכית, פרספקס, אלומיניום, נירוסטה, עץ וחומרי גלם נוספים..

 

 

 

מדבקות אותיות

מדבקות לדלת  או לקיר במשרד מיוצרים ממדבקת ויניל - ניתן להדפיס על גבי המדבקה לוגו של העסק או כיתובים של שמות העסקים ושמות ותפקיד העובד.  ניתן גם להדפיס את שעות פתיחה, מדבקות קיר למשרד ולעסק, חיתוך אותיות בהזמנה אישית, מדבקות שקופות, מדבקות חלביות, ההתקנה היא מהירה על ידי בעלי מקצוע. 

שלטי אותיות בולטות

אותיות תלת מימד העשויים מפרספקס, אלומיניום, פי.וי.סי, עץ ועוד מגוון חומרים פולימריים. האותיות המרכיבות את שם בית העסק ומותקנות ישירות על הקיר. המראה של שלט אותיות בולטות הוא מראה קלאסי ומרשים התורם משמעותית למיתוג העסק. שלטי אותיות בולטות הם למעשה צירוף של אותיות בודדות המגובשות יחדיו למסר הפרסומי הנדרש.

מדבקות חלביות והתזת חול

פתרון קל, מהיר וזול לפרטיות במשרד - ציפוי אלגנטי ועדין במדבקה חלבית, הזכוכית נותן האור חודר פנימה, וגם לראות אם יש נוכחים בחדר כולל אלמנט עיצובי מעניין לחלל המשרדי.

 

ניתן להזמין את המדבקות החלביות באפשרויות רבות של חיתוך צורני (חיתוך לוגו, פסים, עיגולים או כלצורה אחרת) וכן ניתן להדפיס על המדבקה בצבע כולל חיתוך בצורה המבוקשת.

שלטי חניה

שלטי איסור, שלטי חניה,שלטי ביטוחית,שלטי הכוונה, שלט אסור לצלם

שלטים לחניון, שלטי איסור לעשן, שלטי אזהרה - נתן לבצע מגוון רחב של שלטים בכל מיני צבעים ועוביים - מבוצע לפי המידות ודרישות של הלקוח

 


ניסיון ואמינות במחירים הכי זולים בשוק!

אספקה תוך 10 ימי עבודה. שירות קשוב ומקצועי.

ייצור שלטים בהתאמה אישית.                      

 

                        התקשרו עוד היום: 03-6814798 או מלאו פרטים למטה